Menü
Sepetiniz

Bistro Masa Blog RSS Feed

03 Haz Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?
bistromasam 0 365
Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır? Kokteyl; nişan, söz, doğum günü, düğün, mezuniyet gibi özel günlerin kutlanması için gerçekleştirilen organizasyonlardır. Kişilerin sevdikleriyle mutluluklarını paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda h..
11 Haz Kokteyl Masası Nedir?
bistromasam 0 187
Kokteyl masası nedir? Kokteyl masası, toplantı ve kutlama gibi özel etkinliklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Farklı model ve ölçü seçenekleriyle her mekâna uyum sağlayan kokteyl masaları, kiralık veya satılık olarak temin edilebiliyor. Şata..
16 Haz Kahve Dükkânı Açmak İstiyorum. Nereden Başlamalıyım?
bistromasam 0 202
Kahve Dükkânı Açmak İstiyorum. Nereden Başlamalıyım? Yeni bir iş kurmak isteyen kişilerin aklındaki seçenekler arasında genellikle kahve dükkânı açmak vardır. İşletmesinin pek çok hizmet sektörüne göre daha kolay olması ve kahve dükkanlarındaki yoğun..
08 Haz Kokteyl Masası Temizliği Nasıl Yapılır?
bistromasam 0 289
Şık tasarımları ile ön plana çıkan kokteyl masaları, ortama şık bir ambiyans katan modellerdir. Özellikle işletmelerde kullanılan ürünler, kolay temizlenebilir malzemelerden üretilir. Ancak eğer yeterince temiz gözükmüyorsa yalnızca şıklığını kaybetm..
11 Haz Bistro Masa Nerede Kullanılır?
bistromasam 0 195
Bistro Masa Nerede Kullanılır? Bistro masalar en çok küçük servis masası olarak kullanılır. Kahvaltı, öğle yemeği veya atıştırmalık gibi küçük öğünler için mükemmeldirler. İşletmenizde veya evinizce sıradan normal ebatlarda cafe masaları için daha az..
12 Haz Kokteyl Masası Ölçüleri
bistromasam 0 404
Kokteyl masası ölçüleri, ürünlerin kullanılacakları alanlara göre farklılık gösterebilir. Bu noktada müşterilerin belirlediği ölçülere göre özel üretimler gerçekleştirilebildiğini söylemek mümkündür. Farklı şekilde adlandırılan kokteyl masalarına bar..
13 Haz Bar Sandalyesi (Bar Taburesi) Nasıl Temizlenir?
bistromasam 0 176
Bar Sandalyesi (Bar Taburesi) Nasıl Temizlenir?  Bar sandalyeleri ve tabureleri pek çok tarzdaki ev ile işletmede kullanılabilen modellerdir. Ortama modern bir dokunuş yapmanızı sağlayan ürünlerin farklı modelleri mevcuttur. Değişik ölçülerde tasarla..
16 Haz Bar Bankosu Ne Demek?
bistromasam 0 317
Bar bankosu ne demek? Genel olarak bar ve gece kulübü gibi ortamlarda en önemli dekorasyonlar arasındadır. Bar bankosu hem misafirlerin hem de bar personellerinin kullanacağı bir araçtır ve banko, misafirlerin ayakta durduğu zaman rahatsız olmadan da..
16 Haz Bar Masası Ölçüleri
bistromasam 0 421
Bar masası ölçüleri, genellikle 3 farklı standart ölçülerde bulunmaktadır. Bunlardan biri 90 cm, 100 cm ve 107 cm ölçülerinde olabilmektedir. Bar masaları, barların yanı sıra evlerde, kafelerde ve kokteyllerde kullanılan ürünlerdir. Oldukça zengin ür..
19 Haz Koltuktan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar? Nasıl Temizlenir?
bistromasam 0 127
Koltuktan kahve lekesi nasıl çıkar? Nasıl temizlenir? Kahve birçok insanın olmazsa olmazıdır. Gün içerisinde oldukça fazla tüketenler bile bulunmaktadır. Ancak tadının güzelliği kadar lekesi de oldukça zordur. Gün içerisinde kahve içerken illa bir ye..
19 Haz Gece Kulübü Açmak İçin Gereken Malzemeler
bistromasam 0 350
Gece kulübü açmak için gereken malzemeler, oldukça yüklü bir sermaye gerektirmektedir. İzninden mekanına, tuvaletinden mobilyalara kadar her şey oldukça maliyetlidir. Ancak gece kulübü açmak için gerekli olan en önemli iki unsur malzemeler ve izinler..
19 Haz Koltuktan Oje Lekesi Nasıl Çıkar?
bistromasam 0 173
Koltuktan oje lekesi nasıl çıkar sorusu? Genellikle küçük kız çocukları olan anneler tarafından çok sık araştırılmaktadırlar. Kızlar doğaları gereği süse ve makyaj malzemelerine oldukça düşkündürler. Ve bu makyaj malzemeleri ile oynadıkları zaman etr..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)