Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Bistromasa.com.tr Masa Sandalye Online Satış sitemiz ile artık internet üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşarak beğendiğiniz ürünlerimize kolayca ulaşabileceksiniz.

Türkiye'de toptan masa sandalye imalatında 17yıl önce kurulmuş firmamız cafe masa sandalye imalatında bugün aranılan bir marka haline gelmiştir. Sektörde edinmiş olduğu yer ve üretmiş olduğu masa sandalyeler ile müşteri potansiyeli yüksek bir firmadır. Bulunduğu her dönemin şartlarına uygun titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Masa Sandalye Online Satış

Büyük çapta üretimler gerçekleştiren ve son olarak da masa sandalye online satış siteleri arasında imkanını tüketicilere en iyi şekilde sağlayan firmamız Türk mobilya sektöründe gelişim sağlayan firmalar arasında yer almaktadır. Bir marka haline gelen bistromasa.com.tr ayrıca yeniliğin ve tasarımın temsilcisidir. Hazırlamış olduğu tüm tasarımları ile beğeni toplamıştır. Cafe masa sandalye üzerine her tarz için yüzlerce tasarım oluşturmaktadır. Modern ve Güçlü tasarımlarla başarısını elde eden firmamız geniş tasarım ekibi ve bu ekibin hazırlamış olduğu tasarımlarla fark yaratan bir marka olarak büyümeye devam ediyor.

Bistromasa.com.tr

Firma merkezimiz İstanbul ilçesi Bayrampaşa bulunmaktadır.
bistromasa.com.tr Tüm ürünlerimiz özenle el işçiliği ile yapılmış olup, toptan siparişleriniz için özel ölçü ilede üretim yapmaktayız.

Müşteri Hizmetleri Adresi Web Sitemiz:   https://bistromasa.com.tr

ADRES:Altıntepsi Mahallesi Altıntepe Sokak No: 47/A Bayrampaşa / İstanbul
TELEFON:0212 565 05 45
GSM:0850 532 00 61
WhatsApp:0546 697 39 93

Vizyonumuz

Masa, Sandalye, sehpa, katlanır masa ve daha pek çok masa mobilya modelleri için firmamız güçlü tasarımlar oluşturup geniş kitlelerin ortak zevklerini ve rahatlığını hedef almaktadır. Hizmet verdiğimiz kitleyi her koleksiyonda yükselterek daha büyük ve güçlü bir online satış sitesi olmayı hedeflemekteyiz.

Estetik tasarımlarla hem konforlu hem de estetik bir kullanım sunmayı hedefleyerek yola çıkan firmamız bugün bunu başarmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca kar payı düşük tutularak gelir düzeyi düşük kişilerin de bu masa sandalye modelleri ile her an şıklığı ve rahatlığı yaşayabilmesi hedeflenmektedir. bistromasa.com.tr modaya uygun hatta modaya yepyeni tasarımlarla damga vuran bir firmadır. Yeniliklerle hedeflerine ulaşan firma aşkla ürettiği ayakkabıları kadınların da aynı heyecan ve istekle kullanabilmesini sağlamaktadır. Mağazalarda satılan ürünler artık bistromasa.com.tr adresi ile e-ticaret siteleri arasında da yerini bulunmaktadır. Sahip olduğu niteliklerle online olarak ayakkabı satış konusunda da pek çok firmanın önüne geçecek bir marka haline gelecektir.


Misyonumuz;

27 yıllık tecrübesi ile yeniliklere açık olan firmamız kısa süre içerisinde kolayca ayakkabı satın alma ve kısa süreli kargo teslimatı ile müşterilerine daha geniş bir pazarda bu ürünlere sahip olma imkânı tanıyor.

Misyonumuz; Markamızın sahip olduğu değerler ve müşterisine sağlamış olduğu şeffaf özellikler ile Online olarak da başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyoruz.

    Kalite anlayışı
Yenilikçilik anlayışı
%Kişisel haklara saygı anlayışı

Kurumsal firma kişiliğiyle masa sandalye sektöründe önemli bir yer edinmiş ve daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmaktayız.