Menü
Sepetiniz

Masa Örtüsü

 
Focus Beyaz Streç Bistro Bar Kokteyl Masa Örtüsü FBMÖ021BYZ Focus Beyaz Streç Bistro Bar Kokteyl Masa Örtüsü FBMÖ021BYZ
Çok Satan Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Focus Bordo Streç Bar Kokteyl Bistro Masa Örtüsü FBMÖ018BOR Focus Bordo Streç Bar Kokteyl Bistro Masa Örtüsü FBMÖ018BOR
Çok Satan Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Focus Kırmızı Streç Bistro Kokteyl Bar Masa Örtüsü FBMÖ020KMZ Focus Kırmızı Streç Bistro Kokteyl Bar Masa Örtüsü FBMÖ020KMZ
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi Kampanyalı Ürün
Focus Koyu Kahverengi Streç Bar Bistro Kokteyl Masa Örtüsü FBMÖ019KKHV Focus Koyu Kahverengi Streç Bar Bistro Kokteyl Masa Örtüsü FBMÖ019KKHV
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 123 (11 Sayfa)

Masa örtüsü bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce masa örtüsü modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile satın alabilir veya bizi arayabilirsiniz.

 

 Masa Ortusu Masa örtülerinin temel amacı masayı korumak olsa da dekorasyonun tamamlayıcılarından birisidir. Müşterileriniz üzerinde özenli ve kaliteli bir izlenim bırakabilmek için ayrıntılar üzerinde düşünmeniz ve işletmenize uygun ürünler tercih etmeniz oldukça önemlidir.

Masa Örtüsü Modelleri

Masa örtüsü modellerinin oldukça fazla çeşidi bulunur. Tercih edeceğiniz ürüne karar verirken öncelikle ortamda hâkim olan renkleri ve tarzı göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Aynı zamanda masalarınızın büyüklüğü, ürünlerin kolay temizlenmesi ve ütülenmesi gibi ayrıntılar son derece önemlidir.

Runner Modelleri

Runner modelleri, masanın görüntüsünü tek başına değiştirebilecek ürünlerdir. Amerikan servisinin kullanımın sıklaşmasıyla birlikte ülkemizde de sıklıkla kullanılmaya başlayan ürünler masa yüzeyinin yaklaşık %30’unu kaplayacak şekilde tasarlanan ince uzun tekstil ürünleridir. Masa örtüsünün tam ortasına yerleştirilir ve masaya şıklık katar.

Özellikle düz renk masa örtüleriyle farklı tasarımlara sahip runner modellerini bir arada kullanmak istediğiniz dekorasyonu elde etmek için pratik bir çözüm olacaktır. Yaldızlı modellerle ortaya ekstra şıklık katabilirsiniz. Hasır görünümlü runner modelleri ile vintage bir tarz elde etmek mümkünken sadeliğin şıklığına güvenerek tek renk modellere de öncelik verebilirsiniz.

Amerikan Servisler

Amerikan servisler, işletmelerde servis kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Masanın daha temiz kalmasına yardımcı olur ve müşterileri rahatsız etmeden saniyeler içerisinde toplanabilir. Ancak aynı zamanda dekorasyonun da önemli bir parçası olduğunu unutmamak önemlidir.

Amerikan servislerde oldukça fazla model seçeneği bulunur. İşletmenize uygun tasarımlar arasından seçim yaparken ürünün hangi malzemeden yapıldığını da göz önünde bulundurmalısınız. Servis malzemelerinin en çok kirlenen ve yıpranan parçası olduğundan mümkün olduğunca leke tutmayan ürünlere öncelik vermelisiniz.

Peçeteler

Masa düzeninin olmazsa olmaz parçalarından peçeteler sunum şıklığı doğrudan etkileyen ürünlerdir. İşletmelerde dekoratif bir görünüm elde etmek için kumaş peçeteler kullanılabilir. Ancak bu ürünler genellikle dekorasyon amacıyla tercih edilir. Kumaş peçetelerin runner ve masa örtüsü ile uyumlu olması ise oldukça önemlidir.

Banket Masa Örtüsü

 Banket Masa Örtüsü Banket masa örtüleri, portatif masalarla kullanılan ürünlerdir. Özellikle organizasyon şirketleri tarafından kullanılan masalar kolay taşıma imkânı sunar. Masayı dilediğiniz ortama götürerek dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Portatif parçaların kamufle olarak daha şık bir görüntü elde edilmesi içinse banket masa örtüsü modellerinden faydalanılabilir.

Banket masa örtüleri genellikle farklı ortamlarda kullanıldığından tek renklerin kullanılması daha yaygındır. Böylece aksesuarlarda yapılan değişikliklerle ortamın dekorasyonuna uyumlu tasarımlar elde etmek daha kolay olur.

Kokteyl Masa Örtüsü

 Kokteyl Masa Örtüsü Kokteyl masa örtüleri bistro masalarla birlikte kullanılan modellerdir. Bistro masaların ayaklarını tamamen kamufle edecek şekilde tasarlanan ürünlerin seçenekleri mevcuttur. Serpme ve streç masa örtüleri ise en popülerlerinin başında yer alır.

Serpme kokteyl masa örtüleri daha kolay özelleştirilen modeller olup daha çok şık davetler için tercih edilir. Streç masa örtülerini ise toplantı gibi daha ciddi ve sadeliğin ön planda olduğu organizasyonlar için tercih edebilirsiniz.

Restoran Masa Örtüsü

Restoran masa örtüsü modelleri restoranın tarzı ve konseptini doğrudan etkileyecek ürünlerdir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi farklı şekil ve ölçülerde seçenekleri mevcuttur. Model seçimi esnasında işletmenizde kullandığınız masaların ölçülerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Hijyen ve temizlik tüm işletmelerde oldukça önemli olsa da restoranlarda ekstra dikkat edilmesi gereklidir. Bu nedenle leke tutmayan ve ütü istemeyen modellere öncelik vermeniz iş yükünü hafifletmenize yardımcı olabilir.

Yuvarlak Masa Örtüsü

Yuvarlak masa örtüleri evlerde ve işletmelerde en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Farklı boyutlarda seçenekleri bulunmakla birlikte özellikle işletmelerde daha çok çapı büyük modeller tercih edilir.

Restoran ve bistro dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi olan ürünler aynı zamanda tamamlayıcılık özelliği de gösterir. Tercih edeceğiniz modele karar verirken ortamdaki renkleri ve tarzı göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak sık sık dekorasyon değişikliğine gidiyorsanız ya da masalardaki diğer aksesuarlarda farklılıklar yapıyorsanız düz renkli modellere öncelik vermeye özen gösterebilirsiniz.