Menü
Sepetiniz

Cafe Masası

 
Kneipe Katlanır Ahşap Balkon Bahçe Cafe Masası 60x80 cm KKACMS9005AHSP Kneipe Katlanır Ahşap Balkon Bahçe Cafe Masası 60x80 cm KKACMS9005AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Kneipe Katlanır Ahşap Cafe  Balkon Bahçe Masası 60x60 cm KKACMS9004AHSP Kneipe Katlanır Ahşap Cafe  Balkon Bahçe Masası 60x60 cm KKACMS9004AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Pub Katlanır Cafe  Ahşap Bahçe Masası 60 cm Çap PKACMS9001AHSP Pub Katlanır Cafe  Ahşap Bahçe Masası 60 cm Çap PKACMS9001AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Cafe masası bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce model cafe masası modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizi arayiniz.

Kafenin dekorasyonunu baştan aşağı değiştiren cafe masalarında oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Bu modeller arasında seçim yaparken işletmenizin konseptini ve müşteri portföyünü göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Cafe Masa Modelleri

Kafeler, kişilerin keyifli zamanlar geçirirken aynı zamanda bir şeyler yiyip içtikleri işletmelerdir. Genellikle uzun süre oturulur ve keyifli zamanlar geçirme amacı taşınır. Bu nedenle kullanılan masaların konfor sağlaması son derece önemlidir. Müşterilere şık bir ortam sunarak ruhlarına hitap ederken sağladığınız konfor ile de tekrar sizi tercih etme ihtimallerinizi arttırabilirsiniz.

Farklı renk ve modellerdeki ürünler arasında seçim yaparken kullanım yerinizi dikkate almanız önemlidir. Dış mekanla iç mekân için kullanılabilecek modeller genellikle birbirinden farklıdır. İç mekanlarda ahşap ve metal modeller ön plana çıkabilir. Dış mekânda ise suya karşı dayanıklı ve taşıma kolaylığı sunan plastik masalara öncelik verebilirsiniz.

Kafe masalarında yuvarlak ve kare modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak eğer daha fazla kişiyi ağırlayan büyük bir işletme iseniz 8-10 kişinin oturabileceği dikdörtgen modellere de göz atabilirsiniz.

Kafe dekorasyonuna henüz karar vermediyseniz ya da değişikliklere kolayca uyum sağlayan masalar satın almak istiyorsanız sade modellere göz atabilirsiniz. Beyaz, krem tonlar hemen her renk ve tarz ile uyum sağlar. Ayrıca cam masaları da inceleyebilirsiniz.

Cafe Masa Fiyatları

Cafe masa fiyatları, kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ürünün büyüklüğü de fiyatı üzerinde doğrudan etkilidir.

Ahşap cafe masaları, bakımına dikkat edildiği sürece uzun yıllar kullanabileceğiniz modellerin başında yer alır. Fiyatları da üst segmenttedir. Ancak ortama ihtişam kattıklarını unutmamalısınız.

Cam cafe masaları orta segment ürünler olup her bütçeye uygun seçenekleri vardır. En sık tercih edilen modeller arasında yer alır ve temizlikleri son derece kolaydır. Ayrıca hasır, plastik, metal gibi farklı malzemeler kullanılan modeller de mevcuttur.