Menü
Sepetiniz

Plastik Sandalye

 
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)

Plastik sandalye bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce plastik sandalye modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Plastik sandalye; ekonomik, konforlu ve kolay taşınabilir olması nedeniyle tercih sebebidir. Evlerde, iş yerlerinde; restoran, cafe, bar vb. mekânlarda kullanılan bu ürünler, dekoratif ve rahat bir oturma düzeni sağlanmasına imkân tanır.

Plastik sandalyeler tek tek satışa sunulabildiği gibi, set olarak da temin edilebilir. Veranda, oturma odası, balkon, yemek odası ve benzeri alanlarda kullanım için plastik sandalye setleri gayet uygundur.

Bütün dekorasyon tarzlarıyla uyum sergileyen plastik sandalye modelleri; dinlenme, çalışma ve benzeri her türlü aktivite sırasında konforu üst üst düzeye çıkarır. Kamp ve bahçe faaliyetleri için dış mekân malzemesi olarak kullanılan plastik sandalyeler, uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder.

Aradığınız tüm plastik sandalye modelleri için ürün kataloğumuzu inceleyebilir, beğendiğiniz modeli kolayca en iyi fiyata satın alabilirsiniz.

Plastik Sandalye Özellikleri Nelerdir?

 • Dayanıklıdır. Yere düştüğü zaman kırılma olasılığı çok düşüktür. Görünümünü ve sağlam yapısını uzun yıllar muhafaza eder.

 • Paslanmaz, yıpranmaz, boya çizilmesi ve benzeri durumlar yaşanmaz.

 • Taşınması kolaydır. İstediğiniz zaman yerini değiştirebilir veya diğer sandalyelerin üzerine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle yer tasarrufu sağlarsınız.

 • Plastik malzemesi reaktif özellik taşımadığı için bu malzemeden yapılan sandalyeler hava değişikliklerinden ve çevresel faktörlerden etkilenmez.

 • Şık bir görünüm sunar. Tüm dekor stilleriyle âhenkli bir kombinasyon oluşturur.

 • Farklı ebatlarda üretildiği için her mekâna göre istenilen yükseklik, büyüklük ve genişlikte plastik sandalye bulmak mümkündür.

 • Sudan zarar görmez. Yıkanabilir veya ıslak bir bez ile kolayca temizlenebilir.

Plastik Sandalye Modelleri

Zengin tasarım çeşitliliğiyle herkesin beğenisini kazanan plastik sandalyeler, geniş fiyat aralığını kapsar. Ürünün yapımında kullanılan plastik malzemenin türü ve kalitesi modellerin birbirinden ayrılmasına yol açar.

En yaygın plastik çeşitlerinden ikisi termoset ve termoplastik olarak bilinir.

 • Termoplastiklerin ısıyla yumuşatılması mümkündür. Bunlar; polietilen, polipropilen, akrilik, PVC gibi kalıplanırlar.

 • Termosetlerin üretiminde ısıl işlemlere başvurulur. Bunların şekli ısıtma yöntemiyle değiştirilemez.

En sık tercih edilen bazı plastik sandalye çeşitleri şöyle sıralanabilir:

Kollu Plastik Sandalye Modelleri

Bunların yan taraflarında, oturan kişinin kolunu koymak için kullanabileceği özel bölmeler vardır. Bahçelerde, balkonlarda ve işletmelerde bir hayli rağbet görür. Rahatına düşkün olanların beklentilerine yanıt veren kollu plastik sandalye Çeşitleri, dekoratif ve kullanışlıdır.

Katlanır Plastik Sandalye Modelleri

Portatif olduğu için taşınması kolaydır. Sandalye ile işiniz bittiğinde katlayıp yerine koyabilirsiniz. Fazla yer kaplamaz.

Hasır ve Bambu Plastik Sandalye Modelleri

Estetik bir görünüm sunan bu modeller tasarımıyla nostaljik hisler uyandırır. Mekânınızda farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız bambu ve hasır plastik sandalye çeşitleri tam size göre!

Kolsuz Plastik Sandalye Modelleri

Klasik bir model olan kolsuz plastik sandalye, genellikle düz tasarımı ve kırık beyaz rengiyle karşımıza çıkar. Bunların sırt bölümü parmaklığa benzer şekilde, çizgi çizgi desenlere sahip olabilir.

Bunlar çocukların boyuna uygun olarak imâl edilir. Onun için son derece ergonomik bir tasarımı vardır.

Çocuğunuzun duruş pozisyonunu desteklemek, hobileriyle vakit geçirirken veya ders çalışırken rahat etmesini sağlamak için bu modellere yönelmelisiniz. Çocukların vücut yapısı düşünülerek tasarlanan bu sandalyeler ortopedik sorunların engellenmesine yardımcıdır.

Plastik Kamp Sandalyesi Modelleri

Doğada geçireceğiniz keyifli anlara eşlik edecek bu modeller, hafif yapısı ve şık tasarımıyla ilgi uyandırır. Çadırınızla uyumlu farklı renk ve desenlerde plastik kamp sandalye çeşitleri bulabilirsiniz.

Plastik Bar Sandalyesi Modelleri

İşletmelerin favorisi olan bar sandalyeleri şıklığı konforla birleştirir. Amerikan mutfak tarzıyla dizayn edilen evlerde plastik bar sandalye modelleri kendine sıkça yer bulur.

Söz konusu plastik sandalyeler döner bar sandalyesi yahut dönmeyen düz bar sandalyesi olarak karşımıza çıkar. Öte yandan plastik bar sandalyelerinin şeffaf bir görünümü vardır.

Geniş salon ve mutfaklar için ideal bir tercih olan plastik bar sandalyeleri, dekorasyona farklı bir dokunuş yapmayı mümkün kılar.

Yaşam alanlarınızda sade veya gösterişli bir görünüm meydana getirmek istiyorsanız plastik bar sandalyesi çeşitleri size yardımcı olacaktır.

Bunlar; ayarlanabilir ve katlanabilir plastik bar sandalyesi gibi çeşitlerle beğeniye sunulur. Mekâna samimi, sıcak bir hava katan bu sandalyelerle dekorasyonunuzu renklendirebilir, şıklığı ve fonksiyonelliği aynı anda yaşayabilirsiniz.

Plastik Sandalye Fiyatları Ne Kadar?

Bu ürünler genellikle metal ve ahşap gibi değişik malzemelerden yapılan sandalyelere göre daha ucuz fiyatlara sunulur. Plastik sandalye fiyat seçenekleri şu faktörlere göre değişiklik gösterir:

 • Marka

 • Model

 • Tasarım detayları (Kollu, kolsuz vb.)

 • Sandalyenin üretiminde kullanılan plastik malzemenin nitelikleri

 • Ürünün yapısındaki diğer materyaller (Örneğin metal ayaklar)

 • Renk ve desen alternatifleri

Plastik Bar Sandalyesi Fiyatları

Yukarıdaki fiyatlandırma kriterleri bar sandalyelerinde de geçerlidir. Yapısı, rengi, tasarımı ve diğer özellikleri doğrultusunda plastik bar sandalye fiyatları değişkenlik arz eder.

En uygun plastik sandalye fiyatları ve en yeni plastik sandalye çeşitleri için koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Sıralama ve filtreleme özelliklerinden yararlanarak sizin için en doğru ürünü bulabilir, fiyat/performans bakımından avantajlı çıkabilirsiniz.