Menü
Sepetiniz

Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyalari bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce bahce mobilyaları renkleri modelleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile taksitli satın alabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.

Bahçe mobilyaları bahçelerinizde güneşin tadını çıkartırken kullanacağınız mobilyalar olarak sıklıkla kullanılabilmektedir. Özelikle şık seçenekleriyle beraber ev içerisindeki konforu bahçelerinizde de yaşamanıza olanak sunar. Hepsi dış ortam şartlarına uygun olarak tasarlanmış olan oturma grubu, masalar, sandalyeler, takımlar gibi seçeneklerle bahçenizde geçireceğiniz zamanın hiç bitmesini istemeyeceksiniz.
Bahçe mobilyaları, teraslar, bahçeler, balkonlar, bağ, bahçe, müstakil evler, havuz kenarı, gibi birçok mekânda kullanılabilen, dış mekanlarınıza uyumlu olarak üretilen mobilyalardır. Bahçe mobilyası hava değişimlerine uygun malzeme yapısı sayesinde küçük önlemlerle uzun seneler boyu deforme olmadan kullanılabilmektedir.

Ev ya da iş yerlerinizin bahçesinde kullanabileceğiniz bahçe mobilyaları rahatlığı ve konforunun yanı sıra bahçenizde oluşturduğu estetik görüntüsü ile de tercih etmek isteyeceğiniz ürünlerdendir. 4,6, 8 kişilik gibi farklı çeşit ve modelleri ile mekanınıza uygun boyutlarda seçebileceğiniz bahçe mobilyalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Metal, plastik, ahşap, bambu, rattan gibi pek çok farklı malzemeden de üretilen bahçe mobilya çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca masa ve sandalye şeklinde, oturma grubu şeklinde ya da çardak şeklinde daha pek çok farklı bahçe mobilya seçeneklerinden bahçenize ve zevkinize uygun olan bir bahçe mobilya modellerinden dilediğinizi seçerek bahçe keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçe Mobilya Modelleri

En fazla rağbet gören bahçe mobilya modelleri, genel olarak ahşap alüminyum plastik gibi malzemelerden üretilen seçenekleri mevcuttur. Böylece her mekâna uygun seçenekleri ile beraber küçük önlemlerle uzun seneler boyu kullanılabilmektedir. Oldukça fazla seçeneğe sahip olan bahçe mobilyaları ile dilediğiniz şekillerde dekorasyonlarınızı yapabilirsiniz. Renk renk ve çeşit çeşit bahçe aydınlatma ve ışıklandırmalarıyla beraber kullanabileceğiniz bahçe mobilya modelleri özellikleri ve seçimlerine bakıldığında,
Bahçe ve balkon dekorasyonu yapılırken, dayanıklılık, kullanışlılık ve şıklık bir arada olmalıdır. Bahçelerinizin büyüklüğüne göre alacağınız mobilyalar için bu durum oldukça önemli bir kriterdir.

Bahçe mobilya modelleri tercih edilirken küçük alanlarda az yer kaplayan banklı modeller ile tercih edilebilirken geniş bahçelerde daha büyük takımlar tercih edilebilmektedir.
Alanınızın kapalı veya açık olmasına ve boyutuna göre kararlar verebilirsiniz bunun dışında açık alanlarda ve sürekli yağmur alanlar için tercih edilebilecek alüminyum modeller daha fazla tercih edilmektedir.

Bahçe Mobilya Takımı

Bahçe mobilya takımı modelleri bahçeleriniz için tercih edebileceğiniz bu mobilyalar, kullanılacak kişi sayısı, stiliniz ve bütçenize en uygun fiyatlarda olmalıdır. Üstelik bahçelerde, balkon ve teraslar genel olarak keyif alanı sayılırlar bu nedenle bahçe mobilya takımlarında konfor ön planda tutulmalıdır. Bahçelerinize şıklık ve konfor katacak olan bahçe mobilya takımları, kolay temizlenebilir yapısı ile beraber birçok kişinin tercih ettiği modeller arasında bulunuyor.
Bahçe mobilya takımı özellikleri genel olarak bakıldığı zaman kalite her zaman önemlidir. Kaliteli bahçe mobilyaları uzun ömürlü ürünler olduğu için birçok kişi bahçe mobilyasını senelerce kullanabilmektedir. Bunun dışında bahçe mobilyalarınızda tamamen ortama uygun ve görsel olarak da hitap etmesi önemlidir. Böylece bahçe tasarımınıza uygun şekilde bahçe mobilyalarınızı kullanabilirsiniz.

Ucuz Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyalarında kullanılan malzeme ve kalitesine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Daha kaliteli malzemelerden üretilmiş dış koşullara daha iyi dayanıklı olan bahçe mobilyaları biraz daha fiyatları fazla olabilir. Biraz daha ucuz bahçe mobilyaları modellerinden biri olan plastikten yapılan bahçe mobilya seçenekleri ise biraz daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Bahçe Mobilyaları Fiyatlari

Bahçe mobilya takımları ürünlerinde en sık merak edilen konu olan bahçe mobilya fiyatları genellikle kullanılan malzeme ve ürün kalitesine göre fiyatlar artarak azalmaktadır. İyi bir Pazar araştırması ile beraber her bütçeye ve zevke uygun olan bahçe mobilyalarını bulabilirsiniz. Ahşaptan üretilen mobilyalar, alüminyum ve plastikten üretilen bahçe mobilyalarında fiyatlar farklı olabilmektedir. Bunun dışında dış koşullara en iyi şekilde uyum sağlayabilen mobilyaları seçmek uzun vadede fiyatının hakkını verir ve destek sunar.

Ev ya da iş yeri bahçeleri için en kullanışlı ürünlerden birisi bahçe mobilyalarıdır. Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı çeşit ve boyutlarda olan alternatifleri ile bahçelerinizin keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor. Akşam yemekleriniz için de güzel bir ortam sunan bahçe mobilyaları fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. İsteğe bağlı olarak dilerseniz gün içerisinde bahçe şemsiyelerinden yararlanarak da gölge de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oldukça çok alternatife sahip olan bahçe mobilyaları ile kendi zevkinize uygun bahçe dekorasyonu yapabilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları Nasıl Seçilir?

Bahçe mobilyaları nasıl seçilir konusunda sadece fiyata bakmak ileri dönemlerde sizler için sorun yaratabilmektedir. Çünkü zamanla yıpranan bahçe mobilyalarınızı değiştirmek maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle bahçe mobilyası seçiminde, takım olup olmaması, kullanılan malzeme ve kaliteyi göz önüne alarak seçim yapmanız gerekmektedir.

Bahçe mobilyaları seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken durumlardan biri beklentilerinizdir. Bahçe mobilyalarınızın bileşenlerini doğu tespit etmek ve bakımı sağlayabilmekte önemlidir. Özellikle ahşap olan mobilyalar birçok farklı ağaç türünden üretilebilmektedir. Plastik olan bahçe mobilyaları ise temizliği daha kolay ve aynı zaman uygun fiyatlı seçeneklerdir. Paslanmaz olan bu mobilyalar ekstra bakım gerektirmez, kirlendiği zaman hem su hem de sabunla temizliği yapabilirsiniz.