Menü
Sepetiniz

Kahve Sandalyesi

 
Lord Ucuz Metal Siyah Kıraathane Kahvehane Sandalyesi LUMKAHVS001SYH Lord Ucuz Metal Siyah Kıraathane Kahvehane Sandalyesi LUMKAHVS001SYH
Yeni Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kahve sandalyesi bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce kahve sandalyesi modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile taksitli satın alabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.


Kahve sandalyesi kahvehane, lokal, kahve, dernek, vakıf ve kıraathane gibi toplandığınız mekanlarınız için birçok model bulunuyor. Kahvehanelerde kullanılabilecek tarzda masa ve sandalye ürünlerini inceleyebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tüm alanlardaki oturma ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu sandalyeler, işlevselliklerinin yanı sıra konforları ve dekoratif özellikleri ile en fazla dikkat çeken bu sandalyeler farklı stil ve materyallere sahiptir.

Bir ortamda masa varsa orada mutlaka sandalye vardır. Özellikle uzun süre oturulan kahvelerde kullanılan kahve sandalyesi, her alanda rahat bir kullanıma sahip olmaktadır. Alanın stilini her açıdan etkileyen kumaş kaplama veya deri kaplama şeklinde olan kahve sandalyeleri, konforları ile dikkat çekerler. Dekoratif etken olarak ortamların stiline dokunurken farklı kumaş tipleriyle tasarlanan kahve sandalyesi ekstra sağlamlık sunarlar.


Kahve Sandalye Modelleri


Pratik konforlu ve yaşamın olmazsa olmazı olan kahve sandalye modelleri yoğun bir talep görmektedir. Bu anlamda kahve sandalyesi olarak adlandırılan bu modeller kolay ve pratik modeli ile ön plana çıkmaktadır. Kahve gibi ortamlarda kolay kullanılabilme özelliğiyle ön plana çıkan bu sandalyeler, hafif malzemelerden üretilen, kolay taşınabilir modelleriyle ve sahip olduğu ekstra özelliklerle hammaddesine göre değişiklik göstermektedir. Kahve Sandalye modelleri genel olarak bakıldığı zaman, bahçe kullanımlarında ve tüm kahvehanelerde kullanılabilen bu ürünler yoğun bir talep görmektedir.


Kolay kurulabilen ve kaldırılabilme özelliği ile ön plana çıkan bu ürünleri, hayatın pek çok alanında olduğu gibi çalışırken de performansını etkileyen en önemli unsur.
Fiziksel konfor olarak dinlenme alanlarında oturma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilen kahve sandalyeleri, uzun süre kullanımlarla etkilidir.
Sırt destekli ve kumaşı olarak da rahat, uzun süre kullanıma uygun olarak kullanılan bu ürünler tam olarak fiziksel olarak insanları rahat ettirecek şekilde hazırlanmıştır.


Kahve Sandalye Fiyatları


Kahve sandalye fiyatları genel olarak masalar ile beraber satın alındığı zaman daha avantajlı olmaktadır. Konforlu ve rahat bir oturum ararken öne çıkan kahve sandalyeleri, kullanılan malzeme ve ürün özelliklerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Dizaynı, konforu, markası, üretimde kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik gösteren kahve sandalyeleri, işletmelerde daha sık şekilde kullanılmaktadır. İstediğiniz renk ve modeldeki sandalyeleri uygun fiyat seçenekleriyle beraber bulabilir ve ergonomik açıdan sırt anatomisine uygun olarak tercih edebilirsiniz.


Kahve Sandalyesi Özellikleri


Kahve sandalyesi özellikleri ile beraber hem evlerde hem de ticari alanlarda sıklıkla kullanılabilmektedir. Sadece evlerde değil dernek, lokal gibi yerlerde de bu sandalyeler kullanılabilir. Ticari ortamlara uygun, uzun süreli kullanıma uygun ve aynı zamanda kolay temizlenebilen kumaş özellikleriyle öne çıkmaktadır. Sandalye çeşitleriyle beraber kaliteli ürünü ucuza almanın keyfini çıkarabilir ve minimal tarza hitap eden sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük alanlarda daha zarif ve şık görünmesine yardımcı olan bu ürünler hem modern hem de oldukça şık.