Menü
Sepetiniz

Alüminyum Bar Sandalyesi

 
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Alüminyum bar sandalyesi bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce alüminyum bar sandalyesi modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizi arayiniz.

Alüminyum bar sandalyesi ticari ve diğer bar ortamları için son derece uygun niteliklerle üretimi yapılmış sandalye modelleri arasında yer almaktadır. %100 alüminyum şekilde üretilen bar sandalyeleri yüksek bacak boyunun yanı sıra farklı işleme ve detayları, sade modelleri gibi birçok farklı tarzda üretilmektedir. Genel hatları ile beraber dikkat çekiciliği yüksek bir ürünün üretimine olanak tanınmıştır. Bar mekanlarınızı özel bir hale getirecek olan ürünün bar ortamlarında alışılmadık bir görüntü oluşturacağından bu nitelik bakımından şehir genelinde reklamınızı yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Sırt bölümündeki detaylardan tutunda oturma bölümündeki detaylara varıncaya kadar her bakımdan iddialı bir ürün olduğunu söylemek mümkündür. Dış ortamlarda da son derece rahat kullanılabilir bir yapıda olması, üretimi esnasından değerlendirilen özel tekniklerden kaynaklanmaktadır.

Alüminyum Bar Sandalyesi Modelleri

Alüminyum bar sandalyesi modelleri bakıldığı zaman her ortama uygun modelleri bulunmaktadır. Alüminyum malzemeden üretildiği için uzun süre dayanıklı ve kullanılabilirdir. Adından da sadece barlarda kullanılan sandalyeler olduğu düşünülse de aslında kafeler, büfeler, restoran, okul kantini gibi birçok mekanlarda kullanılabilmektedir.

Gövde kısmında yer alan mekanizma inip yükselmeyi sağlar ve mekanizmanın pratik kullanımı için gövdede bir kol bulunur. Kullanışlı, rahat ve keyifli olduğundan dolayı özellikleriyle çokça tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan bar sandalyesi üzerinde oturarak yemek yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ticari ortamları daha iyi hale getiren bar sandalyeleriyle mekân tasarımlarını daha şık hale getirebilirsiniz.

Alüminyum Bar Sandalyesi Fiyatları

Alüminyum bar sandalyeleri tamamen alüminyumdan üretilmiştir bu nedenle uzun seneler boyu sağlam bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Alüminyum bar sandalyesi fiyatları ise modeline göre değişiklik gösterebilir. Dekoratif amaçlı değerlendirilebilen, işletmelerde kullanılan ve tasarımlı modeller müşterilerin uzun süreli kalmasını sağlar.

Bar sandalyeleri paslanmaz olduğu için müşterileri mekânda tutarak kazanç sağladığı gibi uzun süre masraf çıkarmadığından dolayı ekonomiktir ve kaplamasının yanı sıra paslı, yıpranmış bir görüntü oluşturmaz. Bu nedenle işletmenize uygun birçok farklı modeldeki ürünleri tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alüminyum Bar Sandalyesi Özellikleri

Alüminyum bar sandalyelerinde özellikle bar ve kafe gibi ortamlarda oldukça dayanıklıdır. Rutubetli, güneşli yerler gibi birçok ortamda da dayanıklı olması nedeniyle oldukça fazla sipariş edilmektedir. Alüminyum sandalyeler sıcağa ve soğuğa dayanıklı sandalyelerdir. Alüminyum bar sandalyesi özellikleri bakıldığı zaman bu sandalyelerin en önemli özelliği soğuğa dayanmasıdır. Bu özelliğiyle beraber demirden sonra gelen en sık şekilde kullanılan sandalyelerdir. Alüminyum bar sandalyesi özellikleri bakıldığı zaman,

  • Alüminyum bar sandalyeleri aşınmaya karşı yüksek dirence sahiptir.

  • Uzun ömürlü, bakım ekonomisi düşük, nakliyesi uygun ve kolay olarak kalitesi düşmeden geri dönüştürülebilir.

  • Sandalye sektöründe kullanılan alüminyum modelleri şık, dayanıklı, kolay temizlenebilir, istiflenebilir özelliği ile tercih sebebi olmaktadır.

  • Yerli üretim mallar ise %100 hammaddeden üretilmektedir ve bunun yanı sıra birçok özellikleri ile beraber fiyat bakımından da avantajlıdır.

  • Alüminyum sandalyeler kalite, görüntü ve kullanış bakımından çok iyi bir avantaj sağlar ve malzeme kalitesine, tasarımına ve ürünün ebatlarına göre değişmektedir.

Gibi daha birçok alüminyum sandalye özellikleri bulunmaktadır. Bu tarz demir ve çelik içeren metaller sürekli olarak su ve oksijene kadar maruz kaldıklarında paslanmaya karşı savunmasızdır fakat alüminyum ürünlerde paslanma olmaz, güneş ve ısı, yağmur ve nem, rüzgâr gibi birçok hava koşuluna karşı etkilidir. Bu nedenle gün içerisinde ticari alanlarda kullanılan bar sandalyeleri dayanıklıdır ve aynı zamanda estetik, fonksiyonel ve dayanıklı, bahçe mobilyalarını ne kadar iyi koruduğunuz önemlidir.