Menü
Sepetiniz

Oyuncu Koltuğu

 
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Oyuncu koltuğu bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce oyuncu koltuk modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile satın alabilir veya bizi arayiniz.

Oyuncu koltuğu, Bu koltuklar başta oyuncular olmak üzere, bilgisayar karşısında uzun zaman geçiren kişiler tarafından kullanılır. Bilgisayar karşısında uzun saatler geçirmek, bir süre sonra bel ve sırt ağrılarını, sağlık sorunlarını da beraberinde getirir.

Oyuncu koltukları bu gibi durumların etkisini ortadan kaldırmak üzere ergonomik ve konforlu bir şekilde tasarlanır. Böylece uzun saatler boyunca oyun oynamak mümkün hale gelir. Ancak oyuncuların yanı sıra uzun süre oturarak çalışanlar tarafından da kullanılabilir.

Bu yönüyle oyuncu koltuklarının çok yönlü bir yapısı vardır. Hem sade hem de ışıltılı modeller yer almakta olup herkesin isteğine uygun çözümler vardır. Firmamız size bu konuda birbirinden şık ve kullanışlı seçenekler teklif eder. Eğer tüm modelleri incelerseniz kumaş oyuncu koltuğu da dahil olmak üzere size en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Modelleri

Her oyuncu koltuktan farklı bir özellik ister. Bu nedenle oyuncu koltukları farklı şekillerde üretilir. Ancak bu ürünlerden almak istiyorsanız, modellerin sahip olması gerekli olan bazı konular da vardır, oyuncu koltuğu nasıl olmalı için dikkat etmeniz önerilen hususlardan bazıları şöyledir;

 1. Dayanıklılık: Aldığınız oyuncu koltuğu uzun yıllar boyunca, sorunsuz bir şekilde kullanılabilir yapıda olmalıdır. Böylece size daha iyi çözümler sunabilir.

 2. Şıklık: Koltuk estetik bakımından güzel bir yapıya sahip olmalı göz zevklerinize hitap etmelidir.

 3. Konfor: Oyuncu koltuğu uzun süre üzerinde oturmanızı mümkün hale getirmelidir. Bu süreçte ağrıları ve terlemeyi önlemelidir.

 4. Yükseklik: Koltukların yüksekliği kişilere ve kullanacağı masaya uygun bir yapıda olmalıdır.

 5. Sessizlik: Koltuk hareket ederken tekerlekleri ses çıkarmamalıdır.

Her ne kadar daha önce bu koltukları alanlar konuya hakim olsa da henüz alıyorsanız ve oyuncu koltuğu nasıl olmalı diyorsanız, bu maddelere ayrıntılı olarak incelemeniz ve dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede en iyi sonuçları elde etmeniz mümkündür.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu koltukları hakkında fiyatlar en sık merak edilen konuların başında gelir. Ancak bu ürünler, standart bir ücret ile sunulmaz. Sahip olduğu özelliklere göre bir fiyat belirlemesi yapılır. Ücreti belirleyen konulardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Isıtmalı oyuncu koltuğu olup olmadığı

 2. Masaj özelliğinin olup olmadığı

 3. RGB seçeneğine sahip olup olmadığı

 4. Üründe kullanılan malzemenin kalitesi

 5. Ne kadar işlevsel bir koltuk olduğu

 6. Dahili hoparlörü olup olmadığı

Bu nedenle oyuncu koltukları kaç lira için kesin fiyatlar verilemez. Eğer bunlardan almak istiyorsanız ilk önce ne almak istediğinizi bilmeniz gerekir. Ardından bu kapsamda ürünlerin fiyatlarına bakabilir, size ve bütçenize en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Günümüzde bu koltuklar farklı yapılarda üretildiği için hem bütçenize uygun hem de aradığınız özelliklere sahip olan ürünlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu koltuklarının temel özellikleri konfordur. Bunlar başta oyuncular olmak üzere, kişilerin uzun süre bilgisayarda oturmasına müsaade eden yapıdadır. Bu açıdan sırt ve bel ağrısı olmadan uzun süre kullanmanız mümkündür.

Ayrıca uzun süre bilgisayar başında oturmak, bir süre sonra oturmadan kaynaklı terlemeye de yol açar. Oyuncu koltukları nefes alan yapıda olduğu için size aradığınız çözümü sunar. Böylece ağrı ve terleme olmadan çalışmaya, oyuna devam etmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra her oyuncu koltuğu farklı özelliklere de sahiptir. Isıtmalı, masaj özellikli, RGB, dahili hoparlörlü ürünler vardır. Bunun dışında bazı koltuklarda kişiselleştirme seçenekleri de yer alır. Dolayısıyla oyuncu koltuğu ne almalıyım diyorsanız zevkinize göre bir tercih yapılmalıdır.

Firmamız tarafından size sunulan tüm ürünler birinci sınıftır. Bunların tümünü incelerseniz, size en uygun kaliteli ürünlere kısa sürede ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.