Menü
Sepetiniz

Banket Masa Örtüsü

 
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)

Banket masa örtüsü bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce banket masa örtüsü modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Banket masa örtüsübu masa türüne özel bir şekilde üretilir. Böylece masanızı dış etmenlere karşı koruyarak daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bunun yanı sora dış görünümünü değiştirerek, daha güzel bir yapıya sokabilirsiniz.

Banket masalar katlanabilir özelliği sayesinde portatif yapılara sahiptir. Günümüzde yaşam alanlardan lansman, toplantı ve organizasyonlara kadar pek çok yerde kullanılır. Özellikle yuvarlak ve dikdörtgen formları daha yoğun bir kullanım taşır.

Eğer banket masanıza bu örtülerden alacaksanız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz, estetik görünümlü seçenekler istiyorsanız firmamız size en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Tüm modellerimizi incelerseniz, sizin için en uygun olanları görebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Banket Masa Örtüsü Modelleri

Banket masalar için özel bir şekilde sunulan banket masa örtüsü modelleri, farklı seçeneklere sahiptir. Kişilere ve yaşam alanlarına özel bir şekilde üretilmeleri nedeniyle zengin seçenekler taşır. Dolayısıyla zevklerinize uygun seçenekler bulmanız oldukça kolaydır.

Banket masalarına yönelik örtü alırken boyut bakımından iki tercih yapabilirsiniz. İsterseniz masanın üst yüzeyine eşdeğer modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aşağı kadar uzanan geniş çözümlere göz atabilirsiniz. Özellikle organizasyon ve toplantı gibi yerlerde, ikinci seçeneğe göz atabilirsiniz.

Masa örtüleri farklı yapı malzemelerinden üretilebilir. Kumaş ve iplik değiştikçe özelliği de değişir. Bu sadece dayanıklılığını değil, nasıl yıkanması gerektiğini de etkiler. Dolayısıyla bu ürünleri satın alırken yapısını bilmek daha doğru şekilde yıkamanıza izin verir. Böylece daha uzun süre boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Son olarak banket masa örtüsüde tüm örtülerde olduğu gibi farklı renklere ve desenlere sahiptir. Bunların tümünü değerlendirirseniz, sizin için en uygun olanları görebilirsiniz. Firmamız size bu anlamda geniş bir katalog sunmaktadır. Dolayısıyla detaylı bir şekilde inceleyerek size en uygun olanları görebilirsiniz.

Banket Masa Örtüsü Fiyatları

Masa örtülerinde fiyatlar belirli etmenlere göre belirlenir. Bu doğrultuda banket masa örtüsü fiyatları da sabit değildir. Temel olarak ücretlendirme, aşağıdaki gibi maddeler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir;

  1. Masa örtüsünün ebatları

  2. Örtünün yapısında kullanılan kumaş ve iplik

  3. Örtünün özellikleri

Bunlara ek olarak bazı örtülerde ekstra kişiselleştirme talep etmek de mümkündür. Bu açıdan fiyatlandırma her banket masa örtüsünde değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla sandalye kılıfı almak için ilk olarak detaylı bir şekilde incelenmelidir. Böylece uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri elde edebilir, rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Banket masa örtüsü hakkında detaylı inceleme yaparak hem hangi ürünün hangi özelliklere sahip olduğunu görebilir hem de bu çerçevede bütçenize uygun fırsatları görebilirsiniz. Firmamız kaliteli kumaş ve ipliklerden imal edilen masa örtülerini uygun fiyat politikasıyla sizlere ulaştırır.

Eğer tüm seçeneklerimizi gözden geçirirseniz, size en uygun olan modelleri kısa sürede görebilir, siparişini beklemeden verebilirsiniz.

Banket Masa Örtüsü Özellikleri

Banket masa örtüsü özellikleri, Banket masalar taşınabilir oldukları için sadece organizasyon gibi yerlerde değil evlerde de büyük bir yaygınlık sahibidir. Zira kolay bir şekilde katlanabildiği için her yere sığdırmanız mümkündür. Böylece gerektiği durumda alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Eğer masanın darbe aldığı zaman zarar görmemesini, çizilmemesini ve lekelenmemesini istiyorsanız, banket masa örtüsüile size en uygun çözümleri bulabilir, siparişini verebilirsiniz. Her bir örtü farklı malzemeden üretildiği için özellikleri değişkenlik gösterebilir. Tüm seçeneklerimizi incelerseniz, size en uygun olanları bulabilirsiniz.

Banket masa örtülerinde renk ve modellerde de değişkenlik yer almaktadır. Dolayısıyla size en uygun çözümleri rahatça görebilirsiniz. Bu kategori alında sunduğumuz tüm ürünlerimizi incelerseniz, size en uygun olanları bulabilirsiniz.