Menü
Sepetiniz

Plastik Sandalye

 
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)

Plastik sandalye bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce plastik sandalye modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizleri arayabilirsiniz.

Plastik sandalyelerin pek çok modeli ve rengi bulunmaktadır. Plastik sandalye taşıması da oldukça kolay olan ürünlerdendir. Balkon ve bahçeler de oldukça fazla bir şekilde kullanılan plastik sandalyelerin farklı modern ve şık tasarımları da bulunmaktadır. Modern ve şık görüntüsünün yanı sıra sudan etkilenmeyen bu plastik sandalyelerin kullanımı da oldukça rahat ve kolaydır. Oldukça fazla renk alternatifine sahip olan plastik sandalyeler iç içe kolay bir şekilde geçebildiği için taşırken ya da bir yere kaldırırken oldukça rahat edersiniz.

Plastik Sandalye Modelleri

Özellikle yaz aylarında gerek balkonlarda gerekse bahçeler de oldukça fazla kullananım alanına sahip olan plastik sandalyelerin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Plastik sandalyelerin kollu ve kolsuz olarak farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Oldukça modern ve şık modelleri de artık günümüzde mevcut olan plastik sandalyeler salon ve mutfaklar başta olmak üzere evlerde de oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Plastik sandalye modelleri oldukça sağlam ve dayanıklı ürünler olduğu için uzun seneler rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Plastik Sandalye Fiyatları

Dayanıklılığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan plastik sandalye modelleri günümüzde de özellikle balkon ve bahçelerde oldukça sık bir şeklide kullanılmaktadır. Oldukça hafif bir ürün olan plastik sandalyelerin taşınması da bu yüzden oldukça kolaydır. Plastik sandalye fiyatları da oldukça cazip ve uygun fiyatlardadır. Plastik sandalye modelleri birbirinden farklı model ve kalitesine göre farklı fiyat alternatiflerine sahiptir.