Menü
Sepetiniz

Yemekhane Masası

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yemekhane masası bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce yemekhane masası modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile satın alabilir veya bizi arayiniz.


Okullar, yatılı yurtlar, işyerleri gibi kurumlarda yemekhane masası kullanılır. Daha fazla kişinin bir arada oturup yemek yemesini sağlar. Kısıtlı alanda daha fazla kişinin yemek yemesini sağlayan masaların renk skaları oldukça zengindir.  Yemek insanın temel ihtiyaçları arasındadır. Çalışanların veya kurumda kalan kişilerin yemek ihtiyaçlarını karşılamaları için bir mekana ihtiyaçları vardır. Yemekhane bu ihtiyacı karşılamak için vardır. Yemekhanenin dekorasyonuna uygun olarak masa ve sandalyeler tercih edilir. Özel olarak da tasarlanabilen yemek masaları yemekhanenin dizaynı açısından önemli bir parçadır.


Yemekhane Masası Modelleri


Yemekhane masalarında kırmızı, sarı, yeşil, turuncu, kahverengi, gri ve daha birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Yemekhane masası modelleri dikdörtgen, kare, yuvarlak veya oval olabilir. En fazla tercih edilen modeller genellikle yuvarlak ve dikdörtgendir. Daha fazla kişinin oturması isteniyorsa dikdörtgen veya yuvarlak en uygun olanıdır. Masaların iskeletleri paslanmaz, uzun ömürlü malzemeden yapılmaktadır. Üst tabla kısmı ise çabuk temizleneni çizilmeyen verzalitten üretilir. Poliüreten, ahşap veya PVC kenarlı modeller de mevcuttur. Yere monte edilen modeller daha çok işyeri yemekhanelerinde kullanılmaktadır.


Yemekhane Masası Fiyatları


Yemekhanede yemek yeme işini kolaylaştırmak için çeşitli malzemelerden üretilen masaları fiyatları değişmektedir. Yemekhane masası fiyatları iskeletinde, tablasında kullanılan malzemelere ve ebatlarına göre değişmektedir. Masalar tek olarak satılabilir. Dileyen müşteriler masa sandalyeyi takım olarak da alabilir. Masaların ayak kısmına yerleştirilen plastik pabuçlarla ayakların zemini çizmesi ve zarar vermesi engellenir. Plastik pabuç her masa modelinde yoktur. Plastik pabuçlu masalara olan talep daha fazladır.