Menü
Sepetiniz

Alüminyum Sandalye

 
Colby Alüminyum Dış Mekan Kollu Bahçe Sandalyesi CDISKBAHC6005ALUM Colby Alüminyum Dış Mekan Kollu Bahçe Sandalyesi CDISKBAHC6005ALUM
Yeni Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Colby Alüminyum Plastik Dış Mekan Kollu Bahçe Sandalyesi CDISKBAHC6006PALUM Colby Alüminyum Plastik Dış Mekan Kollu Bahçe Sandalyesi CDISKBAHC6006PALUM
Yeni Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Mini Master Alüminyum Dış Mekan Kolsuz Cafe Sandalyesi MDISNBAHC6004ALUM Mini Master Alüminyum Dış Mekan Kolsuz Cafe Sandalyesi MDISNBAHC6004ALUM
Yeni Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Mini Master Dış Mekan Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi MDISKBAHC6003ALUM Mini Master Dış Mekan Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi MDISKBAHC6003ALUM
Yeni Ürün Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Tiny Dış Mekan Alüminyum Katlanabilir Cafe Sandalyesi TDISKBAS6003ALUM Tiny Dış Mekan Alüminyum Katlanabilir Cafe Sandalyesi TDISKBAS6003ALUM
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Alüminyum sandalye bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce alüminyum sandalye modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı satın alabilir veya bizi arayabilirsiniz.


Alüminyum sandalye modelleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için özel olarak tasarlanan sandalye modelleri, kalite ve dayanıklılık beklentisini fazlasıyla karşılamayı başarmaktadır. Dayanıklı alüminyum materyali kullanılarak üretimi gerçekleştirilen bu tasarımları sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Tamamı modern bir tasarımla dizayn edilen ve bu sayede her türlü mekânda rahatlıkla kullanılabilen sandalye modellerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Dış mekânda kullanım için özel olarak tasarlanan Alüminyum sandalye modelleri, kalite ve dayanıklılık beklentisini fazlasıyla karşılamayı başarmaktadır. Dayanıklı alüminyum materyal kullanarak üretimi gerçekleştirilen bu tasarımları sitemizde sizlerle buluşturmaktadır. Tamamı modern bir tasarımla dizayn edilen ve bu sayede her türlü mekânda rahatlıkla kullanılabilen sandalye modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Alüminyum Sandalye Modelleri

Alüminyum sandalye modelleri üç farklı çeşitte incelenebilmektedir. Kollu alüminyum sandalye modelleri ve kolsuz olan alüminyum sandalye modelleri, katlanabilir alüminyum sandalye modelleri mevcuttur. Tüm alüminyum sandalye modelleri konforlu şekilde sunulan modeller oldukça zengin bir seçenek yelpazesi sunmaktadır ve çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor olması dikkat çeken özellikler arasında bulunuyor.
Kolsuz alüminyum sandalye modelleri ise kol kısmı bulunmayan modellerdir. Vücut anatomisine uygun bir tasarımla dizayn edildiği için konforlu bir kullanım şansı bulunan dış mekân sandalyeler olarak kullanılan bu modeller, şıklığı ve ideal görünümüyle beğeni toplamayı başarmaktadır. Alüminyum materyalden üretilen sandalyeleri satın alırken size sunulan seçeneklerden ihtiyacınıza ve işletmenize göre seçim yapabilirsiniz.

Alüminyum Bar Sandalyesi

Bar ve bu tarz ortamlarda en sık şekilde kullanılan Alüminyum bar sandalyesi modelleri, bar, büfe, restoran, okul kantini gibi birçok mekânda kullanılabilmektedir. Ayak desteği bulunan uzun boylu sandalyeler bar sandalyesi olarak adlandırılır. Genel olarak bu sandalyeler alçalıp yükselme özellikleri vardır ve gövde kısmında bulunan mekanizma inip yükselmeyi sağlar.
Mekanizmanın pratik kullanımı için gövdede bir kol bulunur ve aynı zamanda kullanışlı, rahat ve keyifli olduğundan çok fazla tercih edilir. Alüminyum bar sandalyesi özellikleri genel olarak bakıldığı zaman,
İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan bar sandalyesi üzerine oturarak yemek yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Bar sandalyesi ile mekânın dekorasyonuna uyum sağlaması için çeşitli modellerde üretimi bulunmaktadır.

Modellerden uygun olanının kullanılması, yaşanılan alanı klasik olmaktan çıkarır, daha modern ve daha şık yapar. Sıra dışı ve farklı dokunuşlar için çeşitli model ve renkte bar sandalyeleri ortama uyum sağlar ve değer kazandırılır.
Kullanışlı olan alüminyum bar sandalyeleri, aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak da değerlendirilmektedir. İşletmelerde kullanılan tasarımlı modeller, müşterilerin uzun süreli kalmasını sağlar.
Bar sandalyesi alüminyum üretildiği zaman uzun süreli kullanıma uygundur ve müşteriyi mekânda tutarak kazanç sağladığı gibi uzun süre masraf çıkarmadığından dolayı ekonomiktir.


Alüminyum Sandalye Fiyatları

Alüminyum sandalye fiyatları genel olarak bakıldığı zaman kalite, görüntü ve kullanış bakımından fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatını etkileyen durumlara genel olarak bakıldığı zaman malzemenin kalitesi, tasarımı ve ürünün ebatlarına göre değişebilmektedir. Diğer bar sandalye modellerine kıyasla daha uzun ömürlü kullanımı bulunan alüminyum sandalye fiyatları metal ve ahşaba göre daha dayanıklı olarak uzun süreli kullanıma uygundur.

Modern bir yapısı olduğundan dolayı alüminyum sandalyeler, barlar, disco, cafe, otel, havuz kenarı, deniz kenarı, teraslar, açık hava, bahçe ve balkon tarzı mekanlarda güneş ışınlarına ve yağmur gibi diğer hava şartlarında da dayanıklılık sağlar. Katlanabilir alüminyum sandalye modelleri gibi modeller kullanım pratikliğiyle ön plana çıkar. Bu nedenle tam olarak alüminyum sandalye fiyatları konusunda tam olarak karşılık verir bu nedenle işletme, yaşam alanlarınız için bu sandalyeleri tercih edebilirsiniz.