Menü
Sepetiniz

Plastik Bar Sandalyesi

 
London Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS009AKAHV London Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS009AKAHV
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS009AKAHVSitede yazan fiyat tek bir adet açık kahverengi plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 c..
0,00TL
London Açık Mavi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS010AMAV London Açık Mavi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS010AMAV
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Açık Mavi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS010AMAVSitede yazan fiyat tek bir adet açık mavi plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş ver..
0,00TL
London Bej Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS006BEJ London Bej Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS006BEJ
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Bej Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS006BEJSitede yazan fiyat tek bir adet bej plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsiniz. ..
0,00TL
London Beyaz Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS001BYZ London Beyaz Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS001BYZ
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Beyaz Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS001BYZSitede yazan fiyat tek bir adet beyaz plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsin..
0,00TL
London Bordo Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS004BOR London Bordo Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS004BOR
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Bordo Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS004BORSitede yazan fiyat tek bir adet bordo plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsin..
0,00TL
London Haki Yeşil Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS005HYSL London Haki Yeşil Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS005HYSL
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Haki Yeşil Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS005HYSLSitede yazan fiyat tek bir adet bordo plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebi..
0,00TL
London Krem Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS003KRM London Krem Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS003KRM
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Krem Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS003KRMSitede yazan fiyat tek bir adet krem plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsiniz..
0,00TL
London Kum Beji Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS007KBEJ London Kum Beji Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS007KBEJ
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Kum Beji Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS007KBEJSitede yazan fiyat tek bir adet bej plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirs..
0,00TL
London Nil Yeşili Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS012NYSL London Nil Yeşili Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS012NYSL
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Nil Yeşili Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS012NYSLSitede yazan fiyat tek bir adet nil yeşili plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş v..
0,00TL
London Sarı Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS011SAR London Sarı Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS011SAR
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Sarı Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS011SARSitede yazan fiyat tek bir adet sarı plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsiniz..
0,00TL
London Siyah Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS002SYH London Siyah Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS002SYH
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
London Siyah Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi LKPBAS002SYHSitede yazan fiyat tek bir adet siyah plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada 75 cm sipariş verebilirsin..
0,00TL
Tokyo Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi TKPBAS009AKAHV Tokyo Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi TKPBAS009AKAHV
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Marka: Bistro Masa
Tokyo Açık Kahverengi Kolsuz Plastik Bar Sandalyesi TKPBAS009AKAHVSitede yazan fiyat tek bir adet açık kahverengi renk plastik bar sandalyesi fiyatıdır, en az alım adedi 4 adettir, resimlerde yer alan mekan ve bar masa takimi sandalye sunum amaçlıdır.Seçenek kısmından uzunluk olarak 65 yada ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)

Plastik bar sandalyesi bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce plastik bar sandalyesi modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir veya bizi arayiniz.