Menü
Sepetiniz

Balkon Masası

 
Kneipe Katlanır Ahşap Balkon Bahçe Cafe Masası 60x80 cm KKACMS9005AHSP Kneipe Katlanır Ahşap Balkon Bahçe Cafe Masası 60x80 cm KKACMS9005AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Kneipe Katlanır Ahşap Cafe  Balkon Bahçe Masası 60x60 cm KKACMS9004AHSP Kneipe Katlanır Ahşap Cafe  Balkon Bahçe Masası 60x60 cm KKACMS9004AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Pub Katlanır Cafe  Ahşap Bahçe Masası 60 cm Çap PKACMS9001AHSP Pub Katlanır Cafe  Ahşap Bahçe Masası 60 cm Çap PKACMS9001AHSP
Ücretsiz Kargo İstanbul İçi
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Balkon masası bistromasa.com.tr 0212 565 05 45 imalattan toptan ve perakende online satış, yüzlerce balkon masası modelleri renkleri ve güncel fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir kredi kartı ile taksitli satın alabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.

Balkon masası yaşam alanlarında en önemli mobilyalardan bir tanesini oluşturur. Yemek yemek, dinlenmek için her gün yoğun bir kullanım görür. Bunun yanı sıra balkona daha estetik bir yapı da katar.

Dolayısıyla balkon masası alacaksanız hem estetik olmasına hem de işlevselliğine dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra boyutlarına da dikkat etmeniz önerilir. Bu balkonunun ebatı ile doğru orantılı olmalıdır. Eğer büyük bir yapıya sahipse, geniş seçenekleri tercih etmeniz de mümkündür.

Ancak küçük olan balkonlarda, orantılı olarak daha küçük seçenekler tercih edilmelidir. Balkon masası modelleribunun yanı sıra kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre en iyi çözümü de sunmalıdır. Firmamız size balkon masalarında birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Eğer tüm seçenekleri incelerseniz size uygun olanları görebilir, sipariş verebilirsiniz.

Balkon Masası Modelleri

Balkon masaları her yaşam alanında kullanılan mobilyalardır. Ancak standart değil farklı yapılara sahiptir. Zira bunlar kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre üretilir. Dolayısıyla balkon masası modelleriarasında inceleme yaparken, dikkatli olmanız şarttır.

Burada ilk olarak evinizde kaç kişi olduğu, masayı kaç kişinin kullanacağı değerlendirilmelidir. Buna göre yapılan tercihler en iyi çözümü almanızı sağlar. Ancak tavsiye edilen misafirleri de göz önünde bulundurup mümkünse daha fazla kişinin aynı anda oturmasına olanak sağlayanlar olmalıdır.

Masalar farklı yapı malzemelerden üretilir. Bu açıdan metal, ahşap ve plastik seçenekler vardır. Bunların her birinin yapısal özellikleri değişir. Dolayısıyla alırken buna da özen göstermeniz tavsiye edilir.

Balkon masası modelleri renk ve desene de sahip olabilir. Eğer daha özel çözümler arıyorsanız bunları da tercih edebilirsiniz. Eğer uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler arıyorsanız bunların her birini değerlendirerek size en uygun olanlara kısa sürede karar verebilirsiniz.

Firmamız bu konuda size yardımcı olmak için çok sayıda seçenek teklif etmektedir. Eğer bunların hepsini incelerseniz ihtiyacınıza en uygun olanları görebilir, sipariş verebilirsiniz.

Balkon Masası Fiyatları

Balkon masası fiyatları standart olarak sunulmaz. Zira yapısı ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Örneğin küçük balkon masası büyük modellere göre daha farklı ücretlendirmeye sahiptir. Dolayısıyla boyut, fiyatı etkileyen konulardan biridir. Ayrıca şu gibi seçenekler de ücreti etkiler;

  1. Masanın kaç kişilik olduğu

  2. Masanın hangi malzemeden üretildiği

  3. Masada kullanılan malzemenin ne kadar dayanıklı olduğu

  4. Masanın üzerinde bulunan desen ve işlemeler

  5. Masanın katlanabilir olup olmadığı

Bu nedenle balkon masası modelleri büyük şekilde değişkenlik gösterir. Dolayısıyla satın almadan önce tüm özelliklerini incelemeniz, buna göre size en uygun olanları tercih etmeniz önerilir. Böylece bütçenize uyumlu seçenekleri görebilirsiniz.

Firmamız size bu kapsamda geniş seçenekler sunar. Eğer bunların hepsini değerlendirirseniz, uzun yıllar boyunca rahatça kullanabileceğiniz ürünleri keşfedebilirsiniz.

Balkon Masası Özellikleri

Balkon masası özellikleri birbirine göre farklı özelliklere sahiptir. Örneğin metal ve ahşap balkon masası, farklı maddelerden üretildikleri için değişik nitelikler taşır. Bu nedenle balkon masası almak istiyorsanız bunların ne anlama geldiğini öğrenmeniz öğrenilir. Böylece balkon masanızı daha iyi kullanabilirsiniz. Nelere dikkat etmeniz gerektiğini bileceğiniz için buna uygun hareket edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra balkon masası katlanır modeller de vardır. Eğer masayı her zaman açık tutmak istemiyorsanız, bu seçenekler size en iyi çözümleri teklif eder. Böylece istediğiniz yerde pratik olarak da saklamanız mümkün olur.

Eğer balkon masası alacaksanız, firmamız birinci sınıf malzemeden üretilen seçenekleri sizlerin kullanımına sunar. Tüm modelleri gözden geçirerek size en uygun olanlara karar vermeniz mümkündür.